|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach MAGGOTS
|
James Graham, Adam Keenan-dunn, Ryan Owens, Nathan Griffiths, Mark Owens
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach THUNDER
|
Blake Cairnsdale, John Young, Chris Young, James Manning, Dean Simonson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook BLACK
|
Alex Cooke, William Whittle, Tristan Gibbs, Kiyoshi Yamamoto, Craig Matthews
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Aaron Butterworth, Nick Jones, Chris Kirby, Matt Heaton, Todd Walton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Sean Carter, Jesse Cullen, Josh Hamley, Dale Best, Steve Davies
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore BLACK
|
Victor Grant, Josh Schmidt, Mitchell Scorey, Ben Meredith, Kevin Richardson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale RED
|
Bret Eather, Tim Van, Kean Peard, Daniel Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer A
|
David Jackson, Nick Critcher, Tom Dorahy, Corey Jackson, Aaron Jackson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Shawn Hughson, Caine Mathias, Rory Charlton, Trevor Dyson, Matthew Fellows
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Regan Dunn, Brenden Hughes, Joel Sherwood, Matthew Bellert, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg RED
|
Christopher Findlay, Brock Quinn, Brodie Quinn, Brendan Clarkson, James Ferguson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Helensburgh-Stanwell Park SLSC |
Helensburgh / Stanwell Park BLUE
|
Michael Breeze, Nathan Thompson, Mark Wallace, Edward White, Christopher Ryder
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera OFFSPRINGS
|
Peter Coles, Richard Mills, Robert Mills, James Borbidge, Fletcher Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Steffan Anderson, Ryan Perry, Ian Peterson, Andrew Hogan, Thomas Melloy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Alexander Brown, Rhys Carter, Aaron Dober, Mitchell Foran, Don Mcmanus
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVESD
|
Jon Piesnik, Sean Richardson, Graeme Shears
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Grant Pforr, Peter Brazenall, Nathan Hillier, John Elias, Ben Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore RUGRATS
|
Mark Clatworthy, Tomas Souter, Paul Addicott, Kerry Hardy, Jackson Sowden
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Ehren Ryan, Ben Macdonald, Darren Burke, Joseph Cody, Scott Fletcher
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills YELLOW
|
Daniel Marchmant, Trent Waickacola, Kurt Schubert, Wayne Gill, Daniel Gill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli CUSTARD CHUCKERS
|
Tony Benfield, Ashley Benfield, Anthony Holmes, Brenton Tunsted, Samuel Vaessen
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach TROUBLE
|
Benjamen Robinson, Tom Mackillop, Harrison Wildman, Matthew Wildman, Troy Henderson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach SHINNERS
|
Luke Davey, James Mongan, Nathan Moore, Jay Steele, Michael Norman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC JIBLETS
|
James Hope/johnson, Timothy Hunter, Mathew Torney, Hugh Lockie, Scott Tannahill
|
Race 1 |
0 |
|